Mistrzostwa Europy w klasie T-550 - wyniki

poniedziałek, 17 września 2012
Informacja prasowa
W ten weekend w miejscowości Lauffen (Niemcy) odbyły się Mistrzostwa Europy w klasie T-550. Na rzece Neckar startowało pięciu naszych reprezentantów:

- Marcin Mucha (KS POSNANIA)
- Marcin Gembiak (KS POSNANIA)
- Łukasz Ciołek (WKS ZEGRZE)
- Krzysztof Śniadecki (ŻTMS BASZTA)
- Maria Lech (WKS ZEGRZE).

Niestety żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się zdobyć medalu. Wszystkie trzy pierwsze miejsca zdominowali Estończycy:

1. Art Raodva 1200 pkt.
2. Matthias Agur 900 pkt.
3. Aivar Kommisaar 850 pkt.

Tuż za podium na czwartym miejscu, z 694 pkt. wylądował Marcin Mucha. Na ósmej pozycji uplasował się Łukasz Ciołek, który zdobył 219 pkt. Zaraz za nim, na dziewiątym miejscu (195 pkt.) znalazła się Maria Lech. Zawodów nie ukończyli pozostali kadrowicze – Marcin Gembiak i Krzysztof Śniadecki.