TYP: a1

Nominacja do nagrody Best Of Boats 2016 dla Nautiki 1150 Voyage

piątek, 2 września 2016
Informacja prasowa
Jury Best Of Boats 2016 ogłosiło finalistów tegorocznej edycji nagrody w kategorii Best For Travel. Nominację otrzymała Nautika 1150 Voyage.


Podczas trwającej na targach HiSWA International In-Water Show 30 sierpnia 2016 jury Best Of Boats 2016 ogłosiło finalistów tegorocznej edycji nagrody w kategorii Best For Travel i przyznało nominację modelowi Nautika 1150 Voyage stoczni Delphia Yachts.

Nautika 1150 Voyage to najnowszy model motorowy, w których przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną. Część dzienną stanowi pokład dziobowy, otoczona panoramicznym oknem mesa oraz otwarty kokpit z platformą rufową, wyposażony w wygodne kanapy. Mesa i kambuz sąsiadują ze stanowiskiem sternika, dzięki czemu podczas podróży wszyscy mogą przebywać razem niezależnie od tego, czy w danym momencie chcą cieszyć się słońcem, przygotować lub spożywać posiłek, czy też odpoczywać na jednej z kanap.

Międzynarodowa premiera modelu odbyła się na targach Boot 2016 w Düsseldorfie, po raz pierwszy polska publiczność oglądała jednostkę podczas targów Wiatr i Woda 2016 w marcu w Warszawie.

Delphia Yachts Kot Sp.j. jest największym producentem jachtów żaglowych w Polsce oraz jedną z największych stoczni w Europie Środkowo-Wschodniej. Istnieje na rynku od roku 1990. W tym czasie powstało 30 modeli oraz wyprodukowanych zostało ponad 20 tysięcy jachtów do żeglugi śródlądowej, morskiej i oceanicznej. W 2012 roku do portfolio Delphia Yachts dołączyła prestiżowa szwedzka marka Maxi Yachts. Obecnie stocznia oferuje jachty żaglowe: Delphia, Phila i Maxi oraz motorowe: Nautika i Nano.
Tagi: Nautika 1150 Voyage, Delphia Yachts, jacht, nagroda
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 stycznia

Na jachcie "Cardinal Vertue" zakończył rejs Wiliam Nance - rejs prowadził z Anglii i dalej do Buenos Aires, Przylądek Dobrej Nadziei, Auckland, Horn do Buenos Aires.
piątek, 22 stycznia 1965
Urodził się Mamert Stankiewicz, kapitan żeglugi wielkiej, służbę rozpoczął we flocie carskiej, a po powrocie do Polski został skierowany na statek skierowany na statek szkolny "Lwów"; później pracował na stanowisku kierownika żeglugi przybrzeżnej, kapitan
niedziela, 22 stycznia 1871