TYP: a1

Winkowska po raz drugi ambasadorką sportów wodnych w Egipcie

środa, 1 lipca 2015
Informacja prasowa | Magdalena Lasocka
Podczas międzynarodowej konferencji prasowej w Kairze Minister Turystyki Egiptu pan Khaled Ramy podpisał z kontrakt dotyczący współpracy z Karoliną Winkowską. W ten sposób Egipt i Karolina przez kolejny rok będą kontynuować projekt, który w ubiegłym roku zakończył się dużym sukcesem.

Winkowska
Juliusz Kłosowski

W 2014 roku Polka wzięła udział w kampanii promującej aktywny wypoczynek i sporty wodne w kraju faraonów. Miarą sukcesu niech będzie fakt, że klipy filmowe z jej udziałem osiągnęły odpowiednio ponad 2.000.000 i prawie 3.000.000 odsłon na YouTube.

- Karolina to niezwykle utalentowana, pozytywna młoda, energetyczna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wyników jakie wygenerował projekt. Teraz właśnie takich innowacyjnych pomysłów Egipt potrzebuje najbardziej, oprócz regularnej kampanii reklamowej, która zostanie zaplanowana globalnie na 3 lata naprzód - powiedział minister Ramy.

- Dzięki mecenatowi Egiptu mogłam w spokoju trenować w niemal idealnych warunkach – mówiła w wywiadach z dziennikarzami kitesurferka - Płaska turkusowa woda, gwarantowane słońce oraz wiatr dały mi komfort i umożliwiły staranne przygotowanie się do startów w Pucharze Świata – Winkowska w zeszłym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kitesurfingu po raz drugi, jest także wielokrotną mistrzynią Polski w Pucharze Ford KiteCup.

Warto podkreślić drugi polski akcent w tej kampanii. Projektem globalnie, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie zarządzać polska firma – MM4PR Magdalena Lasocka i Małgorzata Cholewa.
Tagi: Karolina Winkowska
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 stycznia

Na jachcie "Cardinal Vertue" zakończył rejs Wiliam Nance - rejs prowadził z Anglii i dalej do Buenos Aires, Przylądek Dobrej Nadziei, Auckland, Horn do Buenos Aires.
piątek, 22 stycznia 1965
Urodził się Mamert Stankiewicz, kapitan żeglugi wielkiej, służbę rozpoczął we flocie carskiej, a po powrocie do Polski został skierowany na statek skierowany na statek szkolny "Lwów"; później pracował na stanowisku kierownika żeglugi przybrzeżnej, kapitan
niedziela, 22 stycznia 1871